Aktualności

EVENT MANAGER – rekrutujemy

Jeżeli uważasz, że organizacja konferencji w hotelu składająca się z noclegu, cateringu, wynajęcia sali z ekranem i rzutnikiem to kreatywny event – to nie jest ogłoszenie dla Ciebie.

Jeżeli brief, rozdzielność, case, bitek, konstrukcja kratowa, rider, wizja lokalna to pojęcia, których nie musisz szukać w słowniku, a do tego sprawnie posługujesz się power pointem, excelem, językiem angielskim i samochodem to czekamy na Ciebie.

Zgłoszenia do 20.02.2015 na kontakt: praca@ncf.pl,
w temacie e-maila: Event Manager.

 

Gala 10-lecia Arcelor Mittal Polska

W lipcu br Agencja NCF zrealizowała Galę 10-lecia Arcelor Mittal Poland dla 350 prestiżowych gości ze świata polityki, biznesu oraz przedstawicieli Klienta.

Projekt zakładał wyprodukowanie filmu w technologii stereoskopii aktywnej S3D i projekcję jakiej nikt jeszcze w Europie nie dokonał.

Film, wyświetlony w 360 stopniach na ekranach o długości ponad 120 metrów i łącznej powierzchni 700 m kwadratowych z 6 projektorów BARCO HDQ 40k oraz HDF 26k, był kluczowym elementem eventu.

Projekcji obejmowała także świecenie sfery, do której użyto 4 szt. projektorów BARCO HDF 26k.

Projekt scenografii wejścia Gości uzupełniła Leia display system XL – ekran z pary wodnej.

Imprezę uwieńczyły dwa koncerty: Piotra Salaty z zespołem oraz Anny Marii Jopek.

Do ich realizacji wykorzystano mobilną scenę.

Agencja była odpowiedzialna za kompleksową obsługę: m.in. kreację, scenografię, obsługę techniczną, produkcję materiałów multimedialnych, muzykę, obsługę cateringową kolacji serwowanej.

 

 

Oferta Pracy dla Account Managera

W związku z wdrożeniem systemu do zarządzania promocjami sprzedażowymi poszukujemy Account Managera który zajmie się kompleksowym prowadzeniem tego systemu.

Zadania Account Managera:
-Opracowywanie koncepcji pozyskania Klientów na potrzeby serwisu i pozyskiwanie tych Klientów
-Badanie bieżącego popytu na usługę i wynikające z tego moderowanie strategii marketingowej
-Monitorowanie treści serwisu, m.in. w zakresie tworzonych raportów, analiz i artykułów
-Monitorowanie poziomu zadowolenia Klientów (m.in. przeprowadzanie ankiet dotyczących poziomu zadowolenia z e-usługi)
-Wykonywanie badań marketingowych w sieci

Oferujemy ciekawą i dającą możliwości rozwoju pracę, atrakcyjne wynagrodzenie.
Oferujemy zatrudnienie wyłącznie w formie umowy o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem pod adres mailowy praca@ncf.pl, kontakt telefoniczny lub osobiste pozostawienie aplikacji w siedzibie firmy.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, które zostaną zaproszone na dalsze rozmowy.
Garnier SMART DAYS
Wiosna w środku zimy? Czy to możliwe? Tak! Przekonali się o tym pracownicy L’Oreal w dniu 27 stycznia. Agencja zadbała, aby tego dnia było naprawdę zielono i rozkwitły kwiaty. Nie zabrakło również letnich owocowych smaków. Wszystko po to, aby podkreślić wyjątkowość ”GARNIER SMART DAYS-Święto rozwiązań, które ułatwiają życie”.

 

 

Ogólnopolska Konferencja Sprzedaży ZT Kruszwica
W dniach 12-13 grudnia w hotelu pod Warszawą odbyła się Ogólnopolska Konferencja Sprzedaży. Agencja była odpowiedzialna za kompleksową organizację pobytu uczestników oprawę techniczną i nadzór nad scenariuszem konferencji, produkcję materiałów multimedialnych. Wieczorem zorganizowaliśmy uroczystą kolację połączoną z koncertem i imprezą.
Gwiazdka dla dzieci pracowników VWP
W dniach 7-8 grudnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich agencja NCF zorganizowała Gwiazdkę dla dzieci. Dwie hale targowe zostały zmienione na magiczny świat Św. Mikołaja. Na najmłodszych czekały liczne atrakcje i animacje prowadzone przez 120 osób obsługi. Nie zabrakło elfów, śnieżynek i prezentów dla każdego.
Dni Wilanowa
W dniach 7-15 września agencja współorganizowała imprezę Dni Wilanowa. Do zadań agencji należało m.in.: pokazy filmowe, kino samochodowe, pokaz pirotechniczny oraz organizacja Fiesty Balonowej. Nad Wilanowem mogliśmy podziwiać 20 załóg balonowych.

 

 

Konferencja Sprzedaży Lindt
W dniu 19 sierpnia w podwarszawskim hotelu Narvil odbyła się Konferencja Sprzedaży firmy Lindt&Sprungli Poland. Agencja odpowiedzialna była za kreację scenariusza, oprawę scenograficzną i techniczną, przygotowanie materiałów multimedialnych (animacje, video), reżyserię oraz organizację imprezy wieczornej.

 

 

Garnier
Zorganizowaliśmy cykl animacji dedykowanych nowościom Garnier: marki Olia i Hydra Adpat.

 

 

Zdrovit Granatapfel
Obecnie prowadzimy projekt obsługi dermokonsultantek dla marki kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała Granatapfel. Akcja obejmuje teren całego kraju.

 

 

Dzień Hutnika dla Arcelor Mittal

Agencja przygotowała i zrealizowała w dniach 25.05 i 08.06 Dzień Hutnika – Piknik Rodzinny połączony z Dniem Dziecka i Koncertami. Obie imprezy ze względu na ilość uczestników (w sumie 9 000 osób) zostały zarejestrowane jako imprezy masowe. Pikniki zostały zorganizowane ze szczególnym naciskiem atrakcji dla dzieci (dmuchańce, karuzele, bungee itp, oraz bardzo dużą strefę opartą na animacjach z dziećmi od strefy mini przedszkolnej przez strefę przedszkolną, naukową i wiele innych). Niespotykaną do tej pory na piknikach atrakcją było usypanie gigantycznej plaży, gdzie dzieci w cieniu palm i parasoli bezpiecznie i bez ograniczeń mogły oddać się tradycyjnym zabawą w piasku oraz pobawić się z animatorami w poszukiwanie skarbów. Finalną atrakcją wieczoru był koncert gwiazdy, odpowiednio Lady Pank i zespół Feel.

 

 

L’Oreal w sieci drogerii Hebe
W maju i czerwcu agencja prowadziła cykl mini eventów w sieci drogerii Hebe na terenie całej Polski dla marki L’Oreal Paris. Akcja związana była z festiwalem filmowym w Cannes. Podczas akcji Klientki mogły poczuć się jak na czerwonym dywanie, ponieważ pracująca podczas akcji wizażystka za pomocą dedykowanej strony internetowej miała dostęp do najnowszych, codziennie aktualizowanych look’ów z Cannes.

 

 

Obsługa backstage podczas Fashion Week

NCF zapewniła obsługę backstage podczas Fashion Week 2013 w Łodzi dla marki Maybelline New York. Zapewniliśmy team wizażowy pracujący z głównym wizażystą MNY, Grzegorzem Kasperskim. Projekt został poprowadzony jako czwarty rok z rzędu.

 

 

Konferencja PZU S.A.

W dniach 07-08 maja 2013 Agencja zorganizowała dla 110 osób Konferencję dla najwyższego szczebla kadry zarządzającej PZU S.A.
i Życie S.A. Konferencja odbyła sie w hotelu St Bruno w Giżycku.

 

 

Konferencja L’Oreal – Premiera Marki MIXA

24 kwietnia 2013, Agencja NCF SA zrealizowała konferencję dla dziennikarzy i środowiska branżowego „Premierę produktów marki MIXA”. Sala przy ul. Mysia 3 została zaaranżowana na galerię sztuki. Z okien rozpościerała się panorama Paryża. Podczas konferencji gościliśmy znaną francuską modelkę Estelle Lefebure – od 16 lat Ambasadorkę MIXA. Klimat Paryża podkreśliliśmy scenografią, oprawą muzyczną
i cateringową.

DOTACJE NA INNOWACJE
Uruchomienie e-usługi: Internetowego Systemu Zarządzania Promocją Bezpośrednią
Nazwa Beneficjenta: NCF SPÓŁKA AKCYJNA
Wartość projektu: 699 958,00 PLN
Wartość dofinansowania z Unii Europejskiej : 416 475,01 zł.
Okres realizacji: 2013 -2014
Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki
Inwestujemy w waszą przyszłość
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĄ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO